District Conference Registration - Club Attendance

Year Date Location Governor
2005 April 15-17 Augusta John H. Parkins, III 
2006 May 5-7 Augusta Dallas Simon 
2007 May 4-6 Savannah Bill Blankenship 
2008 April 18-20 Macon Richard E. (Dick) Hyer
2009 May 15-17 Augusta Kenan J. Kern
2010 April 23-25 Jekyll Clyde A. Taylor 
2011 May 13-15 Augusta Lloyd Horadan
2012 May 18-20 Savannah Gordon Matthews
2013 May 3-5 Augusta Bob Griggers
2014- May 2-4 Jekyll Island Gary Smith
2015 May 1-3 Augusta Ted Thompson
2016 May 13-15 Savannah John Neely
2017 March 24-25 Jekyll Pam Lightsey
2018 April 27-29 Jekyll Hamsa Thota
2019 No Support Jekyll Margaret Jacobs
2020 Cancelled   Mike Muldowney
2021 Hybrid Part-Valdosta Steve Barnes
2022 Apr 30-May 1 Augusta Ed Presnell
     
     

 

9 Lines in Control File-- 3260 Lines in all-years file. -- 76 Lines in titles file.



DISTRICT CONFERENCE DATABASE
Ref Title 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2022 TOTAL
1 Ashburn 2 2 4
2 Augusta 21 19 7 6 15 11 25 14 18 8 13 4 6 11 25 203
3 Augusta South 11 10 3 2 13 2 10 2 4 1 5 4 6 1 3 77
4 Augusta West 39 50 20 15 32 21 24 8 13 5 14 7 7 10 17 282
5 Blackshear 4 2 3 2 2 4 2 19
6 Brunswick 10 6 3 3 4 19 3 5 3 3 3 6 4 16 5 93
7 Byron 1 5 1 3 2 2 1 2 2 1 20
8 Camden County 1 2 8 2 4 2 3 6 4 6 9 8 7 62
9 Centerville 4 4 9 9 4 6 2 8 10 7 5 8 11 8 4 99
10 Claxton 3 4 2 4 8 9 10 4 4 5 5 4 7 4 73
11 Cochran 2 1 1 1 1 1 7
12 Douglas 1 2 6 2 5 16
13 Downtown Macon 9 5 3 9 3 3 4 6 3 3 6 6 11 15 8 94
14 Downtown Statesboro 3 6 7 4 8 8 10 8 7 6 4 10 5 4 2 92
15 Dublin 36 41 46 36 35 39 23 28 27 19 18 21 22 21 7 419
16 Eastman 3 3 2 2 4 2 2 8 3 1 1 1 32
17 Effingham County 5 3 3 2 2 4 3 3 2 1 2 1 31
18 Effingham Sunrise 7 2 1 1 4 3 2 1 2 2 1 26
19 Fitzgerald 2 6 4 3 6 5 4 3 2 13 4 10 7 4 2 75
20 Glennville 1 1 1 4 6 4 2 9 11 3 42
21 Glynn County 2 1 2 4 2 11
22 Golden Isles-Glynn County 1 3 1 1 13 19
23 Golden Isles 3 3
24 Hawkinsville 3 2 2 2 2 6 2 2 21
25 Hazlehurst 2 1 1 1 1 1 7
26 Hinesville 2 6 1 2 4 5 7 18 2 47
27 Jefferson County 1 2 3
28 Jekyll Island 8 2 2 13 25
29 Jesup 1 1 6 2 4 1 1 2 2 6 14 1 41
30 Jones County 3 3 2 2 4 14
31 Kings Bay 2 5 6 1 4 10 5 8 3 4 3 5 2 1 59
32 Macon 7 10 12 30 6 5 2 7 4 1 5 2 7 7 5 110
33 Macon North 1 3 1 4 3 12
34 McIntosh County 7 6 5 1 3 1 6 1 2 3 35
35 McRae 1 1 4 3 2 1 2 1 1 16
36 Marshes of Glynn 7 2 9
37 Metro Savannah 4 5 3 14 4 11 4 45
38 Metter 6 9 8 1 5 4 4 1 1 1 2 1 2 45
39 Milledgeville 6 4 3 8 6 10 5 5 3 4 4 2 3 6 3 72
40 Millen 5 3 2 2 4 16
41 Nashville-Berrien 1 2 2 2 4 1 12
42 Ocilla 1 1 2
43 Perry 7 5 3 2 4 7 4 5 3 7 8 3 11 9 8 86
44 Pooler 1 2 3 2 1 1 10
45 Reidsville 3 4 1 4 2 4 18
46 Richmond Hill 2 4 3 1 2 3 4 4 4 27
47 Sandersville 4 5 6 4 9 14 11 10 9 8 14 8 9 8 119
48 Savannah 3 3 1 4 2 1 5 3 3 3 2 3 3 1 37
49 Savannah East 4 6 8 3 9 10 10 23 9 10 11 25 4 4 1 137
50 Savannah South 4 14 21 16 11 9 7 15 7 10 5 12 6 10 5 152
51 Savannah Sunrise 10 8 7 4 7 9 3 6 3 6 6 4 6 7 3 89
52 Savannah West 5 5 11 2 8 8 4 7 6 2 3 1 1 1 2 66
53 Skidaway Island 4 11 29 11 7 15 7 20 4 5 5 18 11 5 2 154
54 St. Simons Island 18 10 12 13 9 36 10 11 8 21 6 10 16 43 9 232
55 Statesboro 7 7 11 1 4 6 6 8 6 4 10 4 9 6 3 92
56 Swainsboro 1 1 1 1 2 2 1 9
57 Sylvania 2 1 1 1 1 2 2 10
58 Tennille 4 2 1 1 2 5 7 1 2 25
59 Tift County 1 1 2 1 5
60 Tifton 7 3 2 2 3 5 1 3 2 2 2 2 34
61 Uptown Macon 2 1 1 1 5
62 Valdosta 7 8 7 9 7 18 2 5 7 10 6 8 11 15 6 126
63 Valdosta North 3 2 6 6 6 2 6 2 3 1 2 6 2 2 49
64 Valdosta Sunrise 1 2 2 1 6
65 Vidalia 7 4 5 3 9 2 2 1 4 3 40
66 Warner Robins 15 11 9 10 4 6 10 8 9 6 4 5 9 7 3 116
67 Waycross 1 1 2 1 1 6
68 Waynesboro 13 6 2 2 3 6 2 1 3 3 1 2 44
69 West Chatham 3 4 3 2 2 2 16
70 West Chatham-Pooler 6 6
71 Wrightsville 9 6 3 5 4 6 7 2 4 2 1 1 3 4 57
72 Rotaract Club 18 18
73 Non-Rotarian 1 1
74 None 4 17 23 44
75 Other 6 1 7
Club Registrations 336 339 326 243 279 376 268 309 217 228 214 239 295 389 175
Others 29 27 27 28 26 55 39 9 5 6 2 9 40 17
TOTAL 365 366 353 271 305 431 268 348 226 233 220 241 304 429 192

Database Registration Entries = 3260
Registrations Matched = 2940
Unmatched Registrations (see below) = 319

OTHER REGISTRATIONS WITHOUT A D6920 CLUB NAME
1 2005 Calo Avelino Brazil GRSP Student
2 2005 Iain Brown Scotland GRSP Student
3 2005 Pat Cain None
4 2005 Barbara DeCastro Columbia GRSP Student
5 2005 Paula Foy Ireland GRSP Student
6 2005 Andres Garcia Honduras GRSP Student
7 2005 Claire Goasdoue France GRSP Student
8 2005 Russell Hampton District 6920 District Guest
9 2005 Shizuko Ichijo GSE District 2530 Japan District Guest
10 2005 Rev. John Kennedy District 6920 Guest Speaker
11 2005 Sara Larsson Sweden GRSP Student
12 2005 Mac Leask Rotary International RI Presidents Representative
13 2005 Bob Lowe District 6920 District Guest
14 2005 Roisin McCallum Scotland GRSP Student
15 2005 Carla Meyer El Salvador GRSP Student
16 2005 Kenji Naito Leader - GSE District 2530 Japan Assistant Governor
17 2005 Hiroko Omaru GSE District 2530 Japan District Guest
18 2005 Berllonson Osiro Kenya GRSP Student
19 2005 Alice Rabeler District 6920 Speaker
20 2005 Flona Reid Scotland GRSP Student
21 2005 Andrea Renaud Columbia GRSP Student
22 2005 Ronda Rich District 6920 Guest Speaker
23 2005 David Roper Rotary International Speaker
24 2005 Lina Sahramski Finland GRSP Student
25 2005 Tatsiana Shakhmuts Belarus GRSP Student
26 2005 Tamara Tavares Brazil GRSP Student
27 2005 Daniel White Wales GRSP Student
28 2005 Keiichi Yoshida GSE District 2530 Japan District Guest
29 2005 Anastasia Zolotova District 6910- Evans & Columbia GRSP Student Alumni
30 2006 Jose Aviles Macon & Downtown Macon GRSP Student
31 2006 Maria Bermudez Valdosta North/Nashville GRSP Student
32 2006 Keith Blankenship Matewan- WV District Governor
33 2006 Carolina Broemmel Perry & Warner Robins GRSP Student
34 2006 Chuck Cammarata Conference Guest
35 2006 Dianne Cammarata D 6910 - South Hall District Governor
36 2006 Alberto Cecchini Gofo d'Anzio e Nettuno Group Study Exchange
37 2006 Janis Comer GRSP Administrator Other
38 2006 Rebecca Coward Eastman/Cochran/Hawkinsville GRSP Student
39 2006 Gian Luca Erre District 6920 Guest Group Study Exchange
40 2006 Darryl Leech 4189 Conference Guest
41 2006 Kajsa Magnusson Statesboro/Downtown Stateboro GRSP Student
42 2006 Ken Morgan Chapel Hill RI Director
43 2006 Winnie Morgan Chapel Hill Conference Guest
44 2006 Katalin Patonal Glynn Co & Brunswick GRSP Student
45 2006 Patrizia Pilone District 6920 Guest Group Study Exchange
46 2006 Kay Pricola Brawley CA Conference Guest
47 2006 Nick Pricola Brawley CA RI Presidents Representative
48 2006 Josh Rogers Waycross Guest Other
49 2006 Trlin Saag St Simons Is/McIntosh Co GRSP Student
50 2006 Chiara Scotto District 6920 Guest Group Study Exchange
51 2006 Isaac Shaffer Emerald City (Greenwood) District Governor
52 2006 Myra Shaffer Emerald City (Greenwood) Conference Guest
53 2006 Lyston Skerritt Augusta West & Augusta South GRSP Student
54 2006 Kathrine Welle Skidaway Is/Hinesville/Rich Hill/Sav Sunrise GRSP Student
55 2006 Patricia Zaldivar Sav East & Sav West GRSP Student
56 2006 Massimo Zizzari District 6920 Guest Group Study Exchange
57 2007 David Blankenship Conference Guest
58 2007 Dennis Blankenship Conference Guest
59 2007 Ricardo Buitrago Douglas - Hazlehurst - Vidalia - Fitzgerald GRSP Student
60 2007 Bob Burk Speech Contest Parent
61 2007 Patricia Burk Speech Contest Parent
62 2007 Carolina Duque Eastman - Hawkinsville - Cochran GRSP Student
63 2007 Niklas Hed Warner Robins - Perry GRSP Student
64 2007 Jackie Henning Conference Guest
65 2007 Rudolf Horndler Numberg-Furth RI Presidents Representative
66 2007 Sebastian Lindqvist Brunswick - Glynn Co - St. Simons GRSP Student
67 2007 Jonathan Lowert Skidaway Island - Savannah Sunrise - Richmond Hill - Hinesville GRSP Student
68 2007 Bill MacDonald Peachtree City Conference Guest
69 2007 Tim Mannix District 7710 Conference Guest
70 2007 Charles Marion Conference Guest
71 2007 Louise Meadows Speech Contest Parent
72 2007 Raela Meadows Speech Contest Parent
73 2007 Margaret Montez Conference Guest
74 2007 John Osterlund Evanston Lighthouse Conference Guest
75 2007 Nadine Pauve Augusta West - Augusta South GRSP Student
76 2007 Susan Pierce Conference Guest
77 2007 Claudia Ramirez Milledgeville - Sandersville - Jones Co GRSP Student
78 2007 Alfredo Santos Savannah East - Savannah West GRSP Student
79 2007 Henry (Hank) Smalling Aiken Sunrise District Director
80 2007 Deborah Steele Conference Guest
81 2007 Dora Szucs Downtown Macon - Macon GRSP Student
82 2007 Dong Yuong Yoo Korea Group Study Exchange
83 2007 Elena Zinchenko Conference Guest
84 2008 Olle Arnell Macon & Downtown Macon GRSP Student
85 2008 Jessica Baudo Group Study Exchange
86 2008 Christian Cabaud Group Study Exchange
87 2008 David Cantrell Group Study Exchange
88 2008 Richard Clarke Parkdale -High Park RI Presidents Representative
89 2008 Charles Collins District 6920 Conference Guest
90 2008 Janis Comer District 6920 GRSP Administrator
91 2008 Ipek Dorak Pooler Swainsboro & Effingham County GRSP Student
92 2008 Fiona Ferguson Statesboro & Downtown Statesboro GRSP Student
93 2008 Rick Goddard District 6920 Conference Guest
94 2008 Jonathan Gray Group Study Exchange
95 2008 Ellen Harris Group Study Exchange
96 2008 Barbara Lariscy District 6920 GRSP Administrator
97 2008 Bridget Lidy Group Study Exchange
98 2008 Anette Lowert Assens Denmark Club President Elect
99 2008 Henrik Lund Savannah West & Savannah East GRSP Student
100 2008 Andres Madrid Malo Augusta West & Augusta South GRSP Student
101 2008 Remi Mathieu Group Study Exchange
102 2008 Hanne-Kaisa Pirkola Skidaway Island Savannah Sunrise Richmond Hill & Hinesville GRSP Student
103 2008 Jorge Rueda Perry & Warner Robbins GRSP Student
104 2008 Daniel Ryder Milledgeville Sandersville Jones County & Tennille GRSP Student
105 2008 David Shillcutt District Guest Speaker
106 2008 Damien Sieuzac Group Study Exchange
107 2008 Andrzej Skiba Eastman Hawkinsville & Cochran GRSP Student
108 2008 Daniel Sturgeon District Guest Speaker
109 2008 Panayot Trendafilov Brunswick & Glynn County GRSP Student
110 2008 Jean Jacques Verdier Marseille Group Study Exchange
111 2008 Thao Thanh Vo St. Simons Kings Bay & Camden County GRSP Student
112 2009 Aura Botero GRSP Student
113 2009 Ricardo Campello Esteves Group Study Exchange
114 2009 Janis Comer ` GRSP Staff
115 2009 Adriana Cunha Group Study Exchange
116 2009 Joe Dittmar Speaker
117 2009 Shelly Durdan Speech Contest Parent
118 2009 Richard Fox South Augusta Rotary Club Member
119 2009 Victoria Glover GRSP Student
120 2009 Asgeir (Ace) Guomundsson GRSP Student
121 2009 Robert Hall Dunwoody Zone 34 PolioPlus Coordinator
122 2009 Allan Jones de Souza Gomes Group Study Exchange
123 2009 Mara Kozulina GRSP Student
124 2009 Maria Leiva GRSP Student
125 2009 Karolina Lind GRSP Student
126 2009 Claudia Mancia GRSP Student
127 2009 Carlos Manoel Vianna Jr. District 4720 Group Study Exchange
128 2009 Chuck Moore Speech Contest Parent
129 2009 Rich Panyik South Gwinnett Zone 34 RRFC
130 2009 Victoria Pauli GRSP Student
131 2009 Johanna Persson GRSP Student
132 2009 Paollo Piettro Brunoro Group Study Exchange
133 2009 Angie Rodriguez GRSP Student
134 2009 Kamal Sanghvi Dhanbad RI Presidents Representative
135 2009 Andrea Sertic GRSP Student
136 2009 Shauna von Hanstein Morgan County Speaker
137 2009 Mary Evelyn Warren Speaker
138 2010 Robert Turner Past Club President
139 2010 Michelle Long Mosaic Gwinnett County Rotary Club Member
140 2010 Melanie Giovino Group Study Exchange
141 2010 Marc Nelson Group Study Exchange
142 2010 Summer Simpson Group Study Exchange
143 2010 Kristen Sparenborg Group Study Exchange
144 2010 Nandakumar Mysore Srinivasrao D3180 - Mysore City Group Study Exchange
145 2010 Karthik Shetty Group Study Exchange
146 2010 Keshava Hegde Group Study Exchange
147 2010 Srikousthubha Mandya Satish Group Study Exchange
148 2010 Ramyashree - Group Study Exchange
149 2010 Anne Aberg GRSP Student
150 2010 Lyuobomira Dimitrova GRSP Student
151 2010 Pontus Ferno GRSP Student
152 2010 Jamie Gordon GRSP Student
153 2010 Andres Ibarra GRSP Student
154 2010 Zeynep Kalyoncu GRSP Student
155 2010 Ramsha Khalid GRSP Student
156 2010 Tora Marie Kjolseth GRSP Student
157 2010 Joanna Madsen GRSP Student
158 2010 Laura Navarro GRSP Student
159 2010 Catherine Pugh GRSP Student
160 2010 Sara Pugh GRSP Student
161 2010 Petter Svard GRSP Student
162 2010 David Thorsson GRSP Student
163 2010 Rodrigo Visbal GRSP Student
164 2010 Vendula Zenata GRSP Student
165 2010 Don Garner Chicago - D6450 Past Club President
166 2010 Cliff Dochterman Moraga - D5160 Past RI President
167 2010 Dr. Allan Levey Speaker
168 2010 Bill Curry Speaker
169 2010 Ross Spencer Long Grove, Il -D6440 Conference Guest
170 2010 Shauna von Hanstein Morgan County Conference Guest
171 2010 James Janek Nashville/Barrien County District Chair
172 2010 Amanda Starling Effingham County Guest Speech Contest Contestant
173 2010 Narke Norton Tifton Guest Speech Contest Contestant
174 2010 Carley Saxon Waynesboro Guest Speech Contest Contestant
175 2010 Martha Greenway District Guest
176 2010 Forrestt Greenway District Guest
177 2010 Clyde Taylor- IV District Guest
178 2010 Orlando Montoya Group Study Exchange
179 2010 Sean Brandon Group Study Exchange
180 2010 Dodie Gay Group Study Exchange
181 2010 Bill Broker Group Study Exchange
182 2010 Beatrice Saba Group Study Exchange
183 2010 Alton Wilson Group Study Exchange
184 2010 Jennifer Payne Group Study Exchange
185 2010 Adam Baram Group Study Exchange
186 2010 Tom Kohler Group Study Exchange
187 2010 Jean Iaderosa Group Study Exchange
188 2010 Harold Starling Speech Contest Parent
189 2010 Randy Flemming Speech Contest Parent
190 2010 Shannon Saxon Speech Contest Parent
191 2010 Jeaneva ILas District Guest
192 2010 Robert Krueger District Guest
193 2012 Debra Lowe Guest Rotary Foundation Staff
194 2012 Deniz Alpan Turkiye Group Study Exchange
195 2012 Elif Cevlik Turkiye Group Study Exchange
196 2012 ilknur Ozer Karia - Turkiye Group Study Exchange
197 2012 ilkin Sengun Turkiye Group Study Exchange
198 2012 Onur Ozer Turkiye Group Study Exchange
199 2012 Maja Cronert Sweden GRSP Student
200 2012 Julia Widbom Sweden GRSP Student
201 2012 Sven Helsten Sweden GRSP Student
202 2012 Agnethe Fallesen Denmark GRSP Student
203 2012 Augusto Toso Brazil GRSP Student
204 2012 Tuomas Lassila Finland GRSP Student
205 2012 Benson Amaechi Nigeria GRSP Student
206 2012 John Aydelotte Black Mountain - NC RI Presidents Representative
207 2012 Irina Melnic Augusta State Univ Rotaract Club President
208 2012 Rev. Michael White Invocation Conference Guest
209 2012 Rev. Sierra Wilkinson Invocation Conference Guest
210 2012 Rudy Reyers Conference Guest
211 2012 Dr. John Duncan Guest Speaker
212 2012 Chaplain Andrew Krey Invocation Conference Guest
213 2012 Camille Russo Performer Conference Guest
214 2012 Larry Barker Performer Conference Guest
215 2012 Peter Muller Performer District Guest
216 2012 Mike Reynolds Performer Conference Guest
217 2012 Jerry Roberson Performer Conference Guest
218 2012 Morgan Cook Speaker
219 2012 Andrew Rushing Speaker
220 2012 Jarred Lord Speaker
221 2012 Ardis Wood Tour Leader Conference Guest
222 2012 Dee Gasman Hostess Conference Guest
223 2012 Janis Comer GRSP Office Conference Guest
224 2012 Ramsha Khalid Speaker
225 2012 Diane Davis Conference Guest
226 2012 Janet DiClaudio Conference Guest
227 2012 Harvey Vardadoe Conference Guest
228 2012 Richard Graham Conference Guest
229 2012 Dan Shehan Conference Guest
230 2012 Barbara Lariscy GRSP Office Conference Guest
231 2012 Christy Crouse Vendor Conference Guest
232 2013 Teresa Adachi D4690 Bolivia Group Study Exchange
233 2013 Afnan Agramont Bolivia Group Study Exchange
234 2013 Ruth Anivarro Bolivia Group Study Exchange
235 2013 Claudia Mertl D6900 Clayton County Past District Governor
236 2013 Andrea Prieto Bolivia Group Study Exchange
237 2013 Stan Rosholt D4690 Amboro Bolivia Group Study Exchange
238 2013 Bill Strickland D6910 Bartow County District Governor Nominee
239 2013 John T. Capps D7730 Morehead City-NC Speaker
240 2013 Tom Payne D7720 Washington-NC RI Presidents Representative
241 2014 Derek Ehrhardt US Public Health Service Speaker
242 2014 Jett Lamkin Photographer District Guest
243 2014 David Stambaugh Ellensburg Rotary-WA RI Presidents Representative
244 2014 David Lowe Select Club District Guest
245 2014 William Oberst Speaker
246 2015 Duane Benton Kansas City RI Presidents Representative
247 2015 Hardie Davis Conference Guest
248 2015 Robert Hall D6900 Dunwoody RI Director
249 2015 Alex Jordan Conference Guest
250 2015 Anne Matthews D7770 Columbia East SC RI Vice President
251 2015 Glen Ward Conference Guest
252 2016 Gail Griffin Pam's Family Pam Lightsey's Mother
253 2016 Barbara Lariscy GRSP Staff GRSP Administrator
254 2017 John Matthews D5030-Mercer Island WA RI Director Elect
255 2017 Ricardo Bravo Martinez-Evans D6910 Conference Guest
256 2017 Nicholas Mancus D9102-Cotonou Speaker
257 2017 Scott Yochum D6910-Dawson Co. Speaker
258 2017 Pepper Pettit Jr. D6910-Dawson Co. Speaker
259 2017 Alicia Michael D6900-Carrollton Dawn Conference Guest
260 2017 William Nordmark III Conference Guest
261 2017 Vickie Nordmark Conference Guest
262 2017 Tari Mancus Conference Guest
263 2018 Allan Levey CART Research
264 2018 Greg Podd D5390 Evergreen CO RI Presidents Representative
265 2018 Nancy Barbee D7730 Maysville NC Past District Governor
266 2018 Frank Devlyn D4170 Past RI President
267 2018 Ravi Vadlamani D3150 Guntur India Past District Governor
268 2018 Maggie Cripps Australia GRSP Student
269 2018 Troels Ebbesen Denmark GRSP Student
270 2018 Jakob Fahl Denmark GRSP Student
271 2018 Brendan Mungwena Zimbabwe GRSP Student
272 2018 Rungano Nyamayedenga Zimbabwe GRSP Student
273 2018 David Probst Germany GRSP Student
274 2018 Mary Sharples Wales GRSP Student
275 2018 Henry Speir Scotland GRSP Student
276 2018 Sofia Stahlfors Sweden GRSP Student
277 2018 S. Venkateshwar Rao Amurpet India D3150 F.E.Team Leader
278 2018 Arpitha Velanky Secunderabad West India AG D3150
279 2018 Sudhakar Gaddipati Guntur India Past Club President
280 2018 Vinita Harnathka Guntur Aadarsh AG D3150
281 2018 Kamal Tiruvadi Hyderabad Pearls India District Chair D3150
282 2018 Anil Kumar S Secunderabad West India District Chair D3150
283 2018 Sverre Stub Gimle Rotary-Norway GRSP Student 1966-67
284 2018 Adam Jacobs Non-Rotarian
285 2018 Janine Haman Non-Rotarian
286 2018 Jason Elliott MAP International Conference Guest
287 2018 Candace Rowell MAP International Conference Guest
288 2018 Roger Ackerman D7770 Sumter SC CART Co-Founder
289 2018 Steve Stirling MAP International President MAP
290 2018 Robert Hall D6900 Dunwoody Past RI Director
291 2018 Lendon Bracewell Photographer
292 2018 Dominique Halaby Ga Southern Univ
293 2018 Jody Patterson NOAA Gray’s Reef
294 2018 John Sparks Partnership Health Center
295 2018 Gwendoline Powell CMAP Brunswick
296 2018 Sissy Warnock Mercy Ministries-Lyons
297 2018 Laura Johnson CMAP Clinic
298 2018 Darius Scott Speech Contest Contestant
299 2018 Patrick Childress Speech Contest Contestant
300 2018 Hannah Hodges Speech Contest Contestant
301 2018 Katie Davis Non-Rotarian
302 2018 Samantha Jacobs Tyre Non-Rotarian
303 2022 Claudia Franke Germany GRSP Student
304 2022 Giovana Consoni Brazil GRSP Student
305 2022 Giulianna Claro Brazil GRSP Student
306 2022 Luisa Panazzolo Brazil GRSP Student
307 2022 Sofie Bohl Sweden GRSP Student
308 2022 Kaushini Pathirana Sri Lanka GRSP Student
309 2022 Carol Gray-Walker Midtown Atlanta Rotary Club Member
310 2022 Susan Norris Conference Guest Speaker
311 2022 Peter Kyle Conference Guest RI Presidents Representative
312 2022 Dr. John Morgan Conference Guest Speaker
313 2022 Richard Woods Conference Guest Speaker
314 2022 Tony Eubanks Conference Guest Speaker
315 2022 Deacon Hazel Conference Guest Speech Contest Winner
316 2022 Nevaeh Lagroon Conference Guest Speech Contest Winner
317 2022 Griffin Lee Conference Guest Speech Contest Winner
318 2022 Silja Kluge Germany GRSP Student
319 2022 BG Paul Stanton Conference Guest Speaker